Lote - Mapa de Portugal (1736)

  • Lote Terminado
Leilão: 3618 | Lote: 109841 | Licitações: 15

Mapa de Portugal (1736)

Regnum Portugalliae Divisum In Quinque Provincias maiores & Subdivisum in sua quaeque Territoria una

cum Regno Algarbiae speciali mappa exhibitum / Per Ioh. Bapt. Homannum. - Edita primum per I. B. Nolin,

nunc recusa per H. H. 1736 & ad Meridianum primum per Ins. Belo mapa de Portugal, gravura aguarelada,

com 60,50 x48,50 cm. Com moldura.

Vendido por 72.00 EUR