Lote - Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van Spanje en Portugal (1759)

  • Lote Terminado
Leilão: 3636 | Lote: 110567 | Licitações: 35

Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van Spanje en Portugal (1759)

Salmon, Th. & Goch, M. Van

Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van Spanje en Portugal. Behelzende eene beschryving van

de gelegenheid dier ryken, van derzelver kusten, havens, rivieren en gebergten; kort begrip der historie,

van den godsdienst en Inquisitie Amsterdam, Isaak Tirion, 1759.

In-4° 8vo. (VIII)+662+(18) págs. Ilust. E.

Ilustrado com um gravura na portada, 4 gravuras desdobráveis e 2 mapas desdobráveis.

Encadernação da época meia francesa em pele.

Vendido por 240.00 EUR