Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van Spanje en Portugal (1759)
Salmon, Th. & Goch, M. Van
Hedendaagsche historie of tegenwoordige staat van Spanje en Portugal. Behelzende eene beschryving van
de gelegenheid dier ryken, van derzelver kusten, havens, rivieren en gebergten; kort begrip der historie,
van den godsdienst en Inquisitie Amsterdam, Isaak Tirion, 1759.
In-4° 8vo. (VIII)+662+(18) págs. Ilust. E.
Ilustrado com um gravura na portada, 4 gravuras desdobráveis e 2 mapas desdobráveis.
Encadernação da época meia francesa em pele.
Vendido por 240.00 EUR